Kdo jsem?

Pavel Zmátlo je absolventem oboru Hudební výchova a sbormistrovství na Pedagogické fakultě Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, kde byl ovlivňován osobnostmi české sborové scény – vyučujícími Lubošem Hánou či Jiřím Holubcem.

Je aktivním zpěvákem – tenoristou, který v současnosti působí s Vokálním tělesem ExperiPent (www.experipent.com) z Chomutova, jehož je zároveň i uměleckým vedoucím a účastní se s ním koncertů a také soutěží na domácí i zahraniční scéně. Dále působí v Komorním smíšeném sboru Ventilky (Jirkov), Komorním smíšeném sboru NA-HLAS! (Chomutov) a také jako externí člen operního sboru při Divadle Josefa Kajetána Tyla v Plzni, kde účinkuje v několika inscenacích plzeňské opery.

Nastudoval také dvě sólové role ve dvou komických operách s teplickou tématikou „Vepřová odysea“ (pasáček vepřů Kuba) a „Vepřové schizma“ (osecký opat cistreciáků Giselbert) dirigenta Hudby Hradní stráže a Policie ČR plk. Mgr. Jana Zástěry.

Pavel Zmátlo byl také členem sborů a pěveckých uskupení NONA PF UJEP (Ústí nad Labem), Chorea Academica (Ústí nad Labem), Panoptikum (Ústí nad Labem), Happy Smile (Chomutov), V.I.S. (Chomutov), Comodo (Chomutov), Indigo (Chomutov), Trigon (Jirkov), Vox Cantabilis (Jirkov) a Hlahol (Chomutov).

Moje dovednosti...

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

zpěv

Jsem tenorovým zpěvákem s mnohaletými pěveckými zkušenostmi napříč různými hudebními žánry získaných v amatérských a profesionálních sborech, vokálních tělesech a v neposlední řadě také díky vlastním sólovým zkušenostem.

sbormistrovství

Jsem absolventem oboru sbormistrovství na PF UJEP v Ústí nad Labem. Jsem uměleckým vedoucím vokálního tělesa ExperiPent a během svého uměleckého působení jsem spolupracoval s mnoha českými hudebními tělesy různého typu.

Další

Pro Vaše potřeby jsem schopen zajistit zvučení akcí a koncertů menšího rozsahu, dále také zprostředkovat hudební doprovod pro vaši akci a v neposlední řadě vytvořit grafický materiál pro propagaci vaší akce (plakáty, pozvánky, aj.)